Co zawsze chcieli sobie powiedzieć ale nie mogli, bo się nie spotkali. Oto cykliczny komiks filozoficzny, który daje filozofom możliwość przeprowadzenia rozmów na które do tej pory się nie odważyli.
Napisz do autorów
Kolegujemy się
Promujemy się
komiks
Sokrates on Facebook
Blog > Komentarze do wpisu

Blog roku i środki produkcji

English version

Ramka 1 Marks chodzi z transparentem”Wyślij sms E00191 na numer 7122” - może to być ta zielona blogowo-rokowa ramka...  Ramka 2 Przechodzi Nietzsche... Fryderyk: CO TY W OGÓLE ROBISZ. W TEN SPOSÓB PRZECIEŻ WSPIERASZ TYLKO WŁAŚCICIELI ŚRODKÓW PRODUKCJI! Marks: O TYM NIE POMYŚLAŁEM... RZUCAM TĘ ROBOTĘ... DZIĘKI.  Ramka 3 Fryderyk bardzo zadowolony z siebie chodzi z transparentem, na którym jest napisane ”Wyślij sms E00191 na numer 7122” Fryderyk myśli: I JUŻ CAŁA NAGRODA ZA ZWYCIĘSTWO W BLOGU ROKU DLA MNIE.

Wystąpili: Fryderyk Nietzsche, Karol Marks


*)I tak to zakończyła się próba przekazania zadania promocji naszego bloga w konkursie na Blog Roku 2011 dosłownie i w przenośni w ręce Karola. Oczywiście mogliśmy się spodziewać, że Karol zamiast skoncentrować się na zadaniu szerzenia idei filozofii komiksowej, skoncentruje się na zagadnieniach społecznych i rewolucyjnych.

Na szczęście w szeregach naszych bohaterów są i tacy, na których można liczyć w każdej sytuacji i zawsze znajdzie się jakiś argument, który ich przekona do działania. Zresztą tym razem Fryderykowi nic nie musieliśmy mówić, on sam uznał, że jeśli zaangażuje się w działania promocyjne, to nagroda za ewentualne zwycięstwo mu się najzwyczajniej w świecie należy. Jeśli jednak nie zwyciężymy, to zapewne Fryderyk nie zapomni wysłać nam rachunku za swoją pracę. Cóż z pokorą przyjmujemy to do wiadomości.

Ale liczymy na to, że działania Fryderyka okażą się skuteczne i sięgniecie, Drodzy Czytelnicy, po wszystkie dostępne w zasięgu wzroku telefony komórkowe i prześlecie sms-y o treści E00191 (e zero zero jeden dziewięć jeden) na numer 7122, koszt sms-a wynosi 1,23. Warto dodać, że dochód z głosowania zostanie przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

 

Serdecznie Dziękujemy

Autorzy

niedziela, 15 stycznia 2012, pan-rac

Polecane wpisy

  • Koszmar przedświąteczny

    WYSTĄPILI: GEORGE BERKELEY, DAVID HUME Co spędza nam sen z powiek o tej porze roku? Zaspy śnieżne? Zawieje? Zamiecie? Nic z tych rzeczy. Czym się martwimy? Wiad

  • Cogito ergo sum

  • O jedzeniu

    WYSTĄPILI: PLATON, BENEDYKT SPINOZA *) Uwaga! Odcinek zawiera lokowanie produktu. Produkt (i wiele innych) jest dostępny w zaprzyjaźnionym sklepie internetowym

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: