Co zawsze chcieli sobie powiedzieć ale nie mogli, bo się nie spotkali. Oto cykliczny komiks filozoficzny, który daje filozofom możliwość przeprowadzenia rozmów na które do tej pory się nie odważyli.
Napisz do autorów
Kolegujemy się
Promujemy się
komiks
Sokrates on Facebook
Blog > Komentarze do wpisu

Rebus filozoficzny

rebus filozoficzny


Dzisiaj autorzy powracają do niegdyś pojawiających się na naszym blogu rebusów filozoficznych. Ściśle rzecz biorąc nie są to rebusy filozoficzne, a co najwyżej rebusy o filozofii. Jednak z baku właściwego desygnatu pozwalamy sobie zagospodarować tę nazwę.

Autorzy zawsze byli pod wrażeniem szybkości, z jaką Szanowni Czytelnicy rozwiązywali rebusy i jeżeli nic się nie zmieniło, to i dzisiejszy nie powinien stanowić wyjątku. Autorzy jednak będą dokładać wszelkich starań by w kolejnych rebusach, które będą od czasu do czasu się tu pojawiać, stopień trudności rósł.

niedziela, 05 października 2014, pan-rac

Polecane wpisy

  • Koszmar przedświąteczny

    WYSTĄPILI: GEORGE BERKELEY, DAVID HUME Co spędza nam sen z powiek o tej porze roku? Zaspy śnieżne? Zawieje? Zamiecie? Nic z tych rzeczy. Czym się martwimy? Wiad

  • Cogito ergo sum

  • O jedzeniu

    WYSTĄPILI: PLATON, BENEDYKT SPINOZA *) Uwaga! Odcinek zawiera lokowanie produktu. Produkt (i wiele innych) jest dostępny w zaprzyjaźnionym sklepie internetowym

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Xarinu, *.ssp.dialog.net.pl
2014/10/06 00:31:18
Etyka deontyczna...
-
2014/10/06 23:07:36
Zaiste
-
2014/10/12 18:41:25
Teraz to i ja już wiem :)
-
Gość: Justyna Kloc, *.18-1.cable.virginm.net
2014/10/13 21:27:03
Wpadlam na etyke i nie moglam dojsc do tego o co chodzi z drugim slowem :)